Dziwnówek, Kamień Pomorski, Kołczewo, Łukęcin, Międzywodzie, Międzyzdroje, Pobierowo, Pustkowo, Rewal, Świnoujście, Trzęsacz, Wisełka, Wolin, Wrzosowo...... NAD MORZE Z VIPTAXI!PRZEJAZDY Z PROMÓW; ŚWINOUJŚCIE (Kopenhaga i Malmo), KOŁOBRZEG (Bornholm), SASNITZ (Trelleborg i Bornholm), ROSTOCK (Trelleborg i Gedser)
Z BERLINA? ZE SZCZECINA? Z LOTNISKA?
PRZEJAZDY Z PROMÓW; ŚWINOUJŚCIE (Kopenhaga i Malmo), KOŁOBRZEG (Bornholm), SASNITZ (Trelleborg i Bornholm), ROSTOCK (Trelleborg i Gedser)

Wprawdzie Szczecin nad morzem nie leży, chociaż jest to miasto portowe, to jednak zarówno mieszkańcy jak i odwiedzający gród gryfa turyści czasem przybywają do nas drogą morską. W odległości od 100 do 200 km znajduje się kilka portów z ruchem pasażerskim.

Najbliżej znajduje się port Świnoujście z przystanią dla promów przypływających z Malmo w Szwecji oraz Kopenhagi w Danii. Linie promowe Polferries (prom Wawel obsługujący linię Świnoujście – Ystad – Kopenhaga) oraz Unity Line (prom Polonia obsługuje linie Ystad – Świnoujście oraz mniejsze promy Gryf, Galileusz i Wolin obsługują linie Świnoujście Trelleborg). Tą drogą przybywa najwięcej pasażerów, dla których miejscem docelowym jest Szczecin i okolice.Promy Scandlines obsługują połączenia Gedser w Dani z Rostokiem oraz Trelleborga w Szwecji z Sassnitz. Do Sassnitz pływa również prom z Bornholmu. Z Bornholmu można tez dostać się do Polski via port w Kołobrzegu.

Wszystkich pasażerów planujących podróż morską do, lub z tych promów, zapraszamy do skorzystania z transferów naszymi taksówkami między Szczecinem a przystanią promową.

Taxi 1-4 osoby Świnoujście – Szczecin 200 zł, big taxi 5-6 osób 275 zł.

Taxi 1-4 osoby Rostock/Sassnitz – Szczecin 460 zł, big taxi 5-6 osób 520 zł

taxi 1-4 osoby Kołobrzeg – Szczecin 300 zł, big taxi 5-6 osób 400 zł

Oczywiście można u nas zamówić transfer do/z każdej miejscowościami w naszym regionie – ceny do uzgodnienia.

Kontakt z nami tel. 607130837 email info@viptaxi.pl

Zapraszamy na nasza główną stronę

www.viptaxi.pl


FOLLOW ME . . . if you can !

LOTNISKA BERLINA TEGEL TXL, SCHONEFELD SXF, BRANDENBURG INTERNATIONAL BBI BER, LOTNISKA HAMBURG, LUBECKA, LIPSK, DREZNO, GOLENIÓW, POZNAŃ ŁAWICA.

PORTY BAŁTYCKIE ROSTOCK, SASSNITZ, ŚWINOUJŚCIE ITP, ITD

Naszą specjalnością jest transport Szczecin Berlin, głównie port lotniczy Berlin. Nasze tanie taksówki, czasem minivany, codziennie wykonują transfery na berlińskie lotniska. Przejazdy na tegel txl czy też przejazdy na schonefeld sxf (fon szonefeld) albo do centrum Berlina naszymi taxi to podstawowe nasze przewozy. Wykonujemy również indywidualne transfery na odloty z Berlina. Na przyloty z Berlina, i odloty z Berlina można u nas zamówić indywidualne transfery nie tylko do Szczecina, ale i do Kołobrzegu, Koszalina, Świnoujścia Stargardu Szczecińskiego wg stałych cen za transfer z lotniska lub transfer na lotnisko. Atrakcyjna oferta na te berlin przejazdy jest na naszej stronie. Jeżeli mają Państwo przylot z Berlina, to nasza taxi lub minivan może zapewnić transport w humanitarnej cenie do takich miejscowości jak: Kołobrzeg (Kolberg) Koszalin, Stargard Szczeciński jak i innych w naszym regionie. Nie tylko zresztą przewozy ze Szczecina do Berlina czy też busy Szczecin Berlin są w naszej ofercie. Mogą Państwo zamówić nie tylko Berlin transfer, nie tylko na lotniska w Berlinie, ale także na lotnisko Hamburg lub lotnisko Lubecka. Oczywiście zapewniamy nie tylko Szczecin Berlin transfery, ale także przewozy na lotnisko w Polsce. Port lotniczy Goleniów lub port lotniczy w Poznaniu, Ławica - naszymi miniwanami mogą Państwo dotrzeć i na to lotnisko. Nie tylko transfery do Berlina, nie tylko przewozy Berlin Tegel czy przewozy Berlin Schonefeld, także transfery marynarzy do portów nad Bałtykiem – Sassnitz (Sasnitz), Rostock (Rostok) czy port w Hamburgu i port Lubece – to także nasze przejazdy do Niemiec. Także port Świnoujście i transfery na promy ze Szwecji (Malmo i Ystad), promy z Danii (Kopenhaga). Mogą Państwo również zamówić u nas przejazd taxi w dowolny punkt, nie ważne, czy na odlot czy przylot, na prom czy do portu lub na hauptbanhof, – nasze auta zawsze państwa zawiozą a ceny będą jak zawsze atrakcyjne. I nie będą Państwo musieli czekać na autobus... :-)
Auto do ślubu i na inne imprezy z Vip Taxi. Limuzyna volvo czeka na zamówienia Pary Młodej. Wynajem auta do ślubu oraz dla taksówek dla gości weselnych. Nasze taxi obsłużą całe wesele. Kameralne w restauracji czy klubie, duże organizowane przez dom weselny? Jesteśmy do dyspozycji nowożeńców!
Need low cost Berlin airport Szczecin transfers direct to your hotel. Whether you need private Szczecin to Berlin Tegel txl, Schonefeld SXF, BBI BER airport transfers or a shared Berlin airport shuttle, VipTaxi’s service is quick, easy, reliable and at a great price.

  
Dziwnówek, Kamień Pomorski, Kołczewo, Łukęcin, Międzywodzie, Międzyzdroje, Pobierowo, Pustkowo, Rewal, Świnoujście, Trzęsacz, Wisełka, Wolin, Wrzosowo...... NAD MORZE Z VIPTAXI!PRZEJAZDY Z PROMÓW; ŚWINOUJŚCIE (Kopenhaga i Malmo), KOŁOBRZEG (Bornholm), SASNITZ (Trelleborg i Bornholm), ROSTOCK (Trelleborg i Gedser)
Redaktor.szczecin.pl czyli prezentacja twojej firmy w internecie za małe pieniądze. To dobry tekst reklamowy zapewniający skuteczne pozycjonowanie. To możliwość zaistnienia w internecie w pełnej prezentacji na stronie www już za 100 zł